utorok, 29 november 2022 10:26

Majstrovstvá okresu vo florbale dievčat

Napísal(a)  Mgr. Alica Ladek
Majstrovstvá okresu vo florbale dievčat Majstrovstvá okresu vo florbale dievčat

Dňa 28.11.2022 sa v telocvični Gymnázia Ľ. J. Šuleka uskutočnili  majstrovstvá okresu vo florbale dievčat. Z pôvodných sedem prihlásených škôl vedeli postaviť družstvá len tri školy. Na našej škole  na hodinách telesnej a športovej výchovy florbal často hráme, preto sme boli radi, že si zmeriame sily na okresných pretekoch.

Hrací čas bol 3x15minút. Študentky si na zápasoch počínali veľmi dobre, bojovalo sa o každú loptičku.

Aj napriek tomu, že nám rozhodca hneď na prvom zápase neuznal nami daný gól, sa nám podarilo zvíťaziť nad SOŠOaŠ Budovateľskou. Zápas s gymnáziom Šuleka bol vyrovnaný, ale  v poslednej tretine sme od nich dostali dva góly a nám už neostal čas na odvetu. Dievčenské družstvo skončilo na druhom mieste.

Školu reprezentovali: Rebeka Fóti, Vivien Tornóczi, Stella Laposová, Lilla Győriová, Noémi Százvai, Bernadett Paluska, Mercédesz Kovács, Melissa Rebeka Szűcsová, Csenge Gaál, Evelyn Pinke, Orsolya  Sáho, Dóra Varga a Csilla Csontos.

Dievčatám blahoželám k druhému miestu v okrese!