utorok, 23 jún 2020 20:02

Elektrotechnika

Vážené žiačky! Vážení žiaci! Budúci stredoškoláci!

Čím sa môžeš stať? | Náhľad do odborných predmetov |
Pridaj sa do nášho tímu žiakov a učiteľov! Čo Ti ponúkame? | Naším cieľom sú úspešní absolventi! |
Prečo práve Elektrotechnika na SPŠ Komárno? Nostalgické spomienky ... |
Pozri si naše youtube videá

O niekoľko mesiacov nadíde chvíľa, kedy opustíte bránu základnej školy, kde Vás učitelia naučili čítať, písať, počítať a kresliť. Miesto, kde Vám okrem výučby pomohli rozvíjať Vašu osobnosť, podporiť Váš talent a nasmerovať Vás cez Vaše záujmy na cestu Vášho budúceho povolania.
Pravda, vybrať si, akým smerom ísť ďalej, nie je jednoduché. Určite si kladiete otázky typu:

• Budem sa tešiť z rozhodnutia voľby mojej budúcej školy?
  • Nájdem si dobré uplatnenie po jej ukončení?
  • Zabezpečia ma získané skúsenosti a zručnosti na celý život?
  • Budem mať popri štúdiu čas venovať sa svojim záľubám či športu?
  • V akom prostredí budem tráviť moje najbližšie štyri roky?
  • Je moja budúca škola vybavená modernou technikou?
  • Pripraví ma dôkladne na vysokú školu či univerzitu?
  • Nájdem v nej nových kamarátov, bude v nej dobrá atmosféra?

Či Ťa už zaujíma technika, počítače, autá, šport, hudba alebo literatúra, ponúkame Ti perspektívnu možnosť študovať u nás v odbore Elektrotechnika. Profil odboru každoročne aktualizujeme tak, aby neustále reflektoval na aktuálne potreby ľudí aj praxe. Veľmi nám záleží na tom, aby si po absolvovaní našej školy našiel/našla dobré, perspektívne, finančne vysoko ohodnotené zamestnanie. Taktiež na tom, aby študenti pokračujúci v štúdiu, získali predpoklady na vzdelávanie sa na vysokej škole. Je našou prioritou, aby čas strávený u nás plynul v priateľskej atmosfére.

Hravo získaš praktické zručnosti na odborných predmetoch!

Tak neváhaj a príď medzi nás! Stiahni si a vyplň prihlášku k nám! Staň sa aj Ty úspešným absolventom odboru Elektrotechnika na komárňanskej priemyslovke, na jednej z najúspešnejších stredných odborných škôl v našom regióne!

Srdečne Ťa očakáva

• Tím učiteľov a študentov odboru Elektrotechnika SPŠ Komárno

Nájdeš nás:

• Aj na sociálnych sieťach Facebook a Youtube.

Kontaktné informácie školy:

• Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická
    - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno
    Tel.: +421 35 7731 439, Fax: +421 35 7731 493

Využi jedinečnú šancu zaistiť si úspešnú budúcnosť!

« Apríl 2024 »