A+ A A-
štvrtok, 09 máj 2019 21:36

IHC Engineering Slovakia s.r.o., Design & engineering

IHC Engineering Slovakia s.r.o. prijme zamestnancov na pracovnú pozíciu

konštruktér

Náplň práce
  • tvorba 3D modelov zariadení na lodí
  • tvorba výrobnej výkresovej dokumentácie oceľovej konštrukcie lodného trupu
  • tvorba výrobnej výkresovej dokumentácie potrubných systémov lodí
Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Miesto práce

kancelária spoločnosti, Dunajské nábrežie 4726, Komárno

Termín nástupu

dohodou po 1.6.2019

Základná zložka mzdy (brutto)
  • Absolvent SŠ s maturitou 1000€
  • Absolvent VŠ I. stupňa 1055€
  • Absolvent VŠ II. stupňa 1110€
Zamestnanecké výhody
  • čiastočné preplácanie cestovného do práce v prípade dochádzky zo vzdialenosti nad 10 km
  • plné preplácanie obedov
  • 13. plat v prípade dobrých hospodárskych výsledkov spoločnosti
Požiadavky na vzdelanie
  • stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské I. alebo II. stupňa, technického zamerania
  • vhodné pre absolventov
Požadované znalosti
  • 2D AutoCAD – základy
  • 3D CAD – základy
  • anglický jazyk – pokročilý (hlavne písomná komunikácia v technických záležitostiach)

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite, prosím, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na účely posúdenia uchádzača o prac. miesto na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ostatné kontaktné údaje:

IHC Engineering Slovakia s.r.o.
Dunajské nábrežie 4726
94505 Komárno

Tel.: 035 770 59 60
Mobil: 0917 88 44 53
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.merwede-design.sk

« Máj 2024 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kontaktné Informácie

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno

Petőfiho 2, Komárno 945 50

Tel.: +421 35 7731 439

Fax: +421 35 7731 493

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.spskn.sk

facebook.com/spskn.komarno

Prihlásenie