kedd, 29 november 2022 10:29

A lányok járási floorball bajnoksága

Írta:  Ladek Alica
A lányok járási floorball bajnoksága A lányok járási floorball bajnoksága

Hosszabb kihagyás után nagy örömünkre újra megrendezésre került a járási floorball bajnokság a lányok kategóriájában. Eredetileg hét csapat jelentkezett a versenyre, de csak egy-egy csapatot tudott mindhárom iskola felállítani.

A játékidő 3x15 perc volt. A lányok nagyon jól teljesítettek a mérkőzéseken, minden egyes labdáért komoly harcot vívtak. Sajnos mindjárt az első gólt nem ismerte el a bíró, de így is sikerült győzni a Kereskedelmi Iskola ellen. Az a körülmény sem kedvezett, hogy a  Šulek Gimnázium csapatának a harmadik harmadban sikerült átvenni a vezetést és nekünk már nem maradt időnk visszavágni, így a második helyen végeztünk. Iskolánk  csapata jól helytállt és méltóan képviselte iskolánkat. Büszkék vagyunk a versenyen elért második helyezésre.

Iskolánkat a következő diákok képviselték: Fóti Rebeka, Tornóczi Vivien, Laposová Stella, Győriová Lilla, Százvai Noémi, Paluska Bernadett, Kovács Mercédesz, Szűcsová Melissa Rebeka,  Gaál Csenge, Pinke Evelyn, Sáho Orsolya, Varga Dóra, Csontos Csilla.

A legeredményesebb gólszerzők Százvai Noémi és Gál Csenge voltak.

Mindenkinek gratulálok az elért eredményhez!

Kapcsolati Információk

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická - Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, Komárno

Petőfiho 2, Komárno 945 50

Tel.: +421 35 7731 439

Fax: +421 35 7731 493

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.